Location : Home > D > D15P13A6RL09LF
D15P13A6RL09LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BACC63BP22C12P10 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
GMA.1B.065.DR Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories BEND RELIEF 6.5MM RED
1-643819-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 13POS .156 22AWG RED
PX0410/08S/6570 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
T38447-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38447-23-0 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38447-23-0 NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK66136130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK66136130J0G Amphenol FCI 147770 2016+ CONN BARRIER STRIP 18CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK66136130J0G IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK66136130J0G NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-480708-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.250" (6.35mm)
1-480708-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-480708-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-480708-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 12POS UNIV-M-N-L GRAY EKT Electronics Co., Ltd
1-480708-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 12POS UNIV-M-N-L GRAY Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0386007619 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
16-0625-11 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
470-10-262-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET 2.54MM
470-10-262-00-001101 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
470-10-262-00-001101 Preci-Dip 147820 2016+ HEADER TURRET 2.54MM Unitronix Electronics Limited
470-10-262-00-001101 Preci-Dip 277290 2016+ HEADER TURRET 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104354-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
104354-3 TE Connectivity AMP Connectors 157880 2016+ CONN HDR BRKWAY 6POS R/A DUAL Unitronix Electronics Limited
104354-3 TE Connectivity AMP Connectors 278050 2016+ CONN HDR BRKWAY 6POS R/A DUAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104354-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY 6POS R/A DUAL SIMEN Electronics Co.,Ltd
104354-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY 6POS R/A DUAL Global Thunder Electronics Co.,Ltd