Location : Home > D > D15P13A4GV00LF
D15P13A4GV00LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M801-008-16NF16-5SB Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 5C 5#12 SKT PLUG THRD
TV07DZ-11-98HN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#20 PIN J/N RECP
0002062132 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM MALE 24-30AWG TIN
PX0411/04P/6065 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
DJT14E13-4SA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
903-586P-71A Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB Connector Plug, Female Socket 75 Ohm Free Hanging (In-Line), Right Angle Solder
MDM-51PCBR-F222 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
5749639-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
1534100-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings MQS SOCKET HSG12P,BLACK
1534100-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1799150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1799150000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1799150000 Weidmuller 8000 2012+ CONN BLOCK TERM 12POS 270 BK EKT Electronics Co., Ltd
1799150000 Weidmuller 287810 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395300513 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1876327 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1876327 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1876327 Phoenix Contact 278650 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1788657 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1788657 Phoenix Contact 147680 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1788657 Phoenix Contact 278610 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK50520130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50520130J0G Amphenol FCI 157160 2016+ CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50520130J0G IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50520130J0G NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1715138 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) Free Hanging (In-Line)
1715138 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1715138 Phoenix Contact 147030 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1715138 Phoenix Contact 297890 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172-E15-102R001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
1734355-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder