Location : Home > D > D14-250MB-M
D14-250MB-M
Share on FacebookShare on Facebook
D14-250MB-M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D14-250MB-M 687549 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
D14-250MB-M 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VM07155000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM07155000J0G Amphenol FCI 147170 2016+ 350 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
VM07155000J0G IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM07155000J0G NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELVH10500 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
ELVH10500 Amphenol PCD 157560 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
ELVH10500 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELVH10500 NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7A-22.1184MAHE-T Crystals and Oscillators Crystals 22.1184MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7A-22.1184MAHE-T TXC CORPORATION 57559 2015+ CRYSTAL 22.1184MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7A-22.1184MAHE-T TXC CORPORATION 57559 2015+ CRYSTAL 22.1184MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
7A-22.1184MAHE-T TXC CORPORATION 88270 2015+ CRYSTAL 22.1184MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
7A-22.1184MAHE-T TXC CORPORATION 88270 2015+ CRYSTAL 22.1184MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8924AA-72-XXE-25.0000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 25MHZ OE
19193-0171 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Circular 8 AWG Crimp
19193-0171 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
19193-0171 Original 38255 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
19193-0171 Semiconductor 21203 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-324918-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 10-12 AWG #10 PIDG EKT Electronics Co., Ltd
1-324918-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 10-12 AWG #10 PIDG SIMEN Electronics Co.,Ltd
7691-7 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole
HW03500200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW03500200J0G Amphenol FCI 157280 2016+ 508 TB SPR PLU WF DOWN Unitronix Electronics Limited
HW03500200J0G IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW03500200J0G NEW 87810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1986693-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986693-2 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986693-2 TE Connectivity AMP Connectors 147590 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1986693-2 TE Connectivity AMP Connectors 297610 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
480053-3 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Housing Connector Male, Tab Natural 0.250" (6.35mm)
480053-3 39574 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
480053-3 TYCO 11000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
480053-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
714-83-135-31-008101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Press-Fit
714-83-135-31-008101 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-83-135-31-008101 Preci-Dip 157120 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-135-31-008101 Preci-Dip 279070 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2320-2-01-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.094" (2.39mm) Dia