Location : Home > D > D12K75RE
D12K75RE
Share on FacebookShare on Facebook
D12K75RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D12K75RE 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
D12K75RE Wirewound Resistors - Chassis Mount 12watt 75ohm 10 Tubular Ceramic 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D12K75RE Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM5-PRRDW12.0 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 120¡ã 8 V ~ 48 V 20mA Round with Domed Top, 9.10mm Wire Leads - 12" (304.80mm)
PM5-PRRDW12.0 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PM5-PRRDW12.0 NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50747573331500F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 5V 15mA Round with Flat Top, 7.14mm