Location : Home > D > D10AA20Z4
D10AA20Z4
Share on FacebookShare on Facebook
D10AA20Z4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D10AA20Z4 High Frequency/RF Resistors 3.0GHz Attn 20dB 10 Watts VSWR 1.25:1 800,000 Anaren 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D10AA20Z4 ATTENUATOR 10W 3GHZ 20DB SMD 57239 Anaren 1516+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com