Location : Home > D > D100K50R
D100K50R
Share on FacebookShare on Facebook
D100K50R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D100K50R Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
D100K50R Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 50ohm 10 Tubular Ceramic 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D100K50R 14+ 38444 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
D100K50R 687549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PDB241-GTR02-503B0 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.25W, 1/4W Solder Lug
PDB241-GTR02-503B0 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PDB241-GTR02-503B0 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB241-GTR02-503B0 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-26D-MV-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W
VE-26D-MV-F2 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-26D-MV-F2 NEW 98310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NR-IV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W
VI-2NR-IV-F4 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NR-IV-F4 NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4B-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W