Location : Home > D > D100K500
D100K500
Share on FacebookShare on Facebook
D100K500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D100K500 Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 500ohm 10 Tubular Ceramic 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D100K500 Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
270X232A105B2B1 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1M Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 0.2W, 1/5W PC Pins, Board Locks
270X232A105B2B1 39604 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
270X232A105B2B1 IC 36830 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
270X232A105B2B1 Semiconductor 21085 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
VI-BNN-IW-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W