Location : Home > D > D100K1R0E
D100K1R0E
Share on FacebookShare on Facebook
D100K1R0E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D100K1R0E 14+ 38424 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
D100K1R0E 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
D100K1R0E Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
D100K1R0E Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 1ohm 10 Tubular Ceramic 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D100K1R0E 687549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPR3SURC Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Clear 20¡ã 1.8V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)