Location : Home > D > D100K10RE
D100K10RE
Share on FacebookShare on Facebook
D100K10RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D100K10RE 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
D100K10RE 687549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
D100K10RE Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
D100K10RE Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 10ohm 10 Tubular Ceramic 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-B3Y-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W
VI-B3Y-MW-S IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3Y-MW-S NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTJ-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W