Location : Home > D > D09P13A6RX12LF
D09P13A6RX12LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEG089A1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C UNSHLD
D38999/26FB35AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 13 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
643221-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts MINI-SPRING RECPT PTPPHBZ
DTS26W21-35HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 79 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
BACC63BV20B25PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 25 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TV07DZ-11-35JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
ACC02A32-82R-003 Connectors, Interconnects Circular Connectors AC 16C 12#16 4#4 SKT RECP
10-597474-165 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact Size 16
0395273021 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
825437-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
825437-2 Electronics 25459 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
825437-2 IC 57780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022552481 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 48 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
4-1703639-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.157" (4.00mm)