Location : Home > D > D09P13A4GX00LF
D09P13A4GX00LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DJT10F23-35PC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 100 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
FCE17B25PB250 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
3-643498-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 9POS 22AWG MTA-100
0674903225 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SATA SYSTEM PLUG R/A
DAMMV11X1PN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 11W1 M PCB STR G50 50O
GTC030FFF24-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 16C 16#16 PIN RECP
MS27466T11B35HC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 13 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
1603498 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact Size 2.0mm Crimp Gold
MX26018SF1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.087" (2.20mm)
MX26018SF1 16498 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
MX26018SF1 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MX26018SF1 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
581-01-18-001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole, Right Angle Tin-Lead
581-01-18-001 Cinch Connectivity Solutions 147410 2016+ SHS 1.5MM 18POS SLDHEADR F BLK Unitronix Electronics Limited
581-01-18-001 Cinch Connectivity Solutions 298810 2016+ SHS 1.5MM 18POS SLDHEADR F BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2138414-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 50P HYBRID UNSEALED, MALE CAP
2138414-1 IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1731785 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1731785 Phoenix Contact 147270 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1731785 Phoenix Contact 277390 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
363-10-108-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER WIRE WRAP 2.54MM
363-10-108-00-001101 Preci-Dip 147580 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
363-10-108-00-001101 Preci-Dip 278690 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546725-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546725-3 IC 57760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
153-10-304-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .300 4POS
153-10-304-00-001000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
153-10-304-00-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
153-10-304-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
153-10-304-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .300 4POS EKT Electronics Co., Ltd
292134-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
YK40114030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK40114030J0G Amphenol FCI 147680 2016+ CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK40114030J0G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK40114030J0G NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-DS 37 PP/Z Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder