Location : Home > D > D01-6020001
D01-6020001
Share on FacebookShare on Facebook
D01-6020001 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D01-6020001 standard package with RoHS 43670 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
D01-6020001 RoHS Compliant 38484 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CM309E7159090BBKT Crystals and Oscillators Crystals 7.15909MHz ¡À50ppm Crystal 20pF 80 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
A-TB350-VK21 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 45¡ã Through Hole
A-TB350-VK21 Assmann WSW Components 157480 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB350-VK21 IC 40250 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB350-VK21 NEW 88110 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT9003AC-13-33DB-24.00000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 24MHZ SD 0.25%
SIT8008BI-11-XXE-32.000000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 32MHZ OE
2040537-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors Industrial Mini, Type I Female Header Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
2040537-1 Original 37484 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
2040537-1 Semiconductor 20505 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2040537-1 STOCK 46550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2040537-1 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PN18-8R-M PANDUIT/WSI 10000 17+ 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PN18-8R-M ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PN18-8R-M Semiconductor 20105 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
PV18-6FN-C IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PV18-6FN-C NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PV18-6FN-C Panduit Corp 157420 2016+ TERM FORK INS Unitronix Electronics Limited
CM250S-75.000KAZF-UT Crystals and Oscillators Crystals 75kHz ¡À30ppm Crystal 12.5pF 50 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SOJ, 5.50mm pitch
CM250S-75.000KAZF-UT CITIZEN 38100 17+ stander package Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CM250S-75.000KAZF-UT Citizen Finedevice Co Ltd 57839 2015+ CRYSTAL 75.0000KHZ 12.5PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CM250S-75.000KAZF-UT Citizen Finetech Miyota (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
ECS-196-20-23B-TR Crystals and Oscillators Crystals 19.6608MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 60 Ohm -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ECS-196-20-23B-TR ECS Inc. (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
ECS-196-20-23B-TR ECS Inc. (VA) 8000 2012+ CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3SMAJ5934B-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 3W DO214AC
3SMAJ5934B-TP Micro Commercial Co 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3SMAJ5934B-TP STOCK 43810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0393720003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
OSTHT052080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.295" (7.50mm) Through Hole
OSTHT052080 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHT052080 NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1892372 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block 40¡ã (130¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1892372 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1892372 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1892372 Phoenix Contact 297890 2016+ CONN TERM BLOCK 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1808-0-15-01-43-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Standard Tail Press-Fit