Location : Home > C > CZRUR16VB-HF
CZRUR16VB-HF
Share on FacebookShare on Facebook
CZRUR16VB-HF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRUR16VB-HF DIODE ZENER 16V 150MW 0603 139710 Comchip Technology NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CZRUR16VB-HF Zener Diodes 0.15W VZ=16V 80,000 Comchip Technology 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRUR16VB-HF Zener Diodes 0.15W VZ=16V 80,000 Comchip Technology 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX79-B22,143 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 400MW ALF2
BZX79-B22,143 39424 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX79-B22,143 NXP 242090 1538+ DIODE VREG 22V 500MW DO-35 Alphatek Technology Limited
BZX79-B22,143 STOCK 47090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SF30HG-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 500V 3A DO201AD
SF30HG-T DIODES 10000 2013+ 3.0A SUPER-FAST GLASS PASSIVATED RECTIFIER WLParts Electronics ltd
SF30HG-T Diodes Inc 80,000 2013+ DIODE SUPERFAST 3A 500V DO-201AD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SF30HG-T Diodes Inc 80,000 2016+ DIODE SUPERFAST 3A 500V DO-201AD enkaite Electronics Co., Ltd
CMR2-10 BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 2A SMB
562115010 Curtis Industries 146930 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
562115010 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2130321 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 2 AWG
2130321 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2130321 Phoenix Contact 287730 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1958860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1958860000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 5.00MM 3POS EKT Electronics Co., Ltd
1958860000 Weidmuller 157420 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958860000 Weidmuller 298810 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
691313710005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
PCSB2/0-8-4 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCSB2/0-8-4 NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PCSB2/0-8-4 Panduit Corp 157650 2016+ CONN MULTI-TAP DBL SIDE CLR Unitronix Electronics Limited
1811027-2 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Inline, Tap Connector IDC 18 AWG Blue
1811027-2 Semiconductor 21643 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1811027-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MUSBB551N1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Panel Mount, Through Hole
MUSBB551N1 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MUSBB551N1 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-31807-2 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 10 Stud Circular 8 AWG Crimp
2-31807-2 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
2-31807-2 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-31807-2 Semiconductor 19385 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-31807-2 Original 38644 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
282853-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
282853-6 RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
282853-6 TE Connectivity AMP Connectors 157860 2016+ TERM BLOCK RCPT 6POS R/A .400 Unitronix Electronics Limited
282853-6 TE Connectivity AMP Connectors 298510 2016+ TERM BLOCK RCPT 6POS R/A .400 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com