Location : Home > C > CZRSC55C2V7-G
CZRSC55C2V7-G
Share on FacebookShare on Facebook
CZRSC55C2V7-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRSC55C2V7-G DIODE ZENER 2.7V 500MW 0805 242200 Comchip Technology 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CZRSC55C2V7-G DIODE ZENER 2.7V 500MW 0805 799300 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-060-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
STM009L2HN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.025" (0.64mm) Surface Mount, Right Angle Gold
963119-2000-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
963119-2000-AR-TP 3M 157750 2016+ CONN SOCKET SGL 19POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
963119-2000-AR-TP 3M 298470 2016+ CONN SOCKET SGL 19POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963119-2000-AR-TP IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
66944-008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1637740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1637740000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 270 18POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1637740000 Weidmuller 156960 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637740000 Weidmuller 298010 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0348993031 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Yellow 0.157" (4.00mm)
61201422821 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
61201422821 Wurth Electronics Inc 147850 2016+ CONN HEADER 14 POS 2.54 LEVER Unitronix Electronics Limited
61201422821 Wurth Electronics Inc 298510 2016+ CONN HEADER 14 POS 2.54 LEVER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
961127-6804-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
961127-6804-AR 3M 147470 2016+ CONN HEADER VERT SGL 27POS GOLD Unitronix Electronics Limited
961127-6804-AR 3M 287390 2016+ CONN HEADER VERT SGL 27POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1156820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole