Location : Home > C > CZRQR52C20-HF
CZRQR52C20-HF
Share on FacebookShare on Facebook
CZRQR52C20-HF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRQR52C20-HF DIODE ZENER 20V 125MW 0402 242290 Comchip Technology 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CZRQR52C20-HF DIODE ZENER 20V 125MW 0402 901600 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SJPB-L6V Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 3A SJP