Location : Home > C > CZRQR52C10-HF
CZRQR52C10-HF
Share on FacebookShare on Facebook
CZRQR52C10-HF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRQR52C10-HF DIODE ZENER 10V 125MW 0402 139820 Comchip Technology NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CZRQR52C10-HF Zener Diodes 0.125W VZ=10V 80,000 Comchip Technology 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRQR52C10-HF Zener Diodes 0.125W VZ=10V 80,000 Comchip Technology 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4740 G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 1W DO204AL