Location : Home > C > CZRFR2V4B-HF
CZRFR2V4B-HF
Share on FacebookShare on Facebook
CZRFR2V4B-HF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRFR2V4B-HF DIODE ZENER 2.4V 200MW 1005 139770 Comchip Technology NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CZRFR2V4B-HF Zener Diodes 0.2W VR=2.4V 80,000 Comchip Technology 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRFR2V4B-HF Zener Diodes 0.2W VR=2.4V 80,000 Comchip Technology 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BSP299 E6327 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 400MA SOT-223
BSP299 E6327 Infineon Technologies 242150 1538+ MOSFET N-CH 500V 400MA SOT-223 Alphatek Technology Limited
BSP299 E6327 Infineon Technologies 242150 1538+ MOSFET N-CH 500V 400MA SOT-223 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.