Location : Home > C > CZRFR13VB-HF
CZRFR13VB-HF
Share on FacebookShare on Facebook
CZRFR13VB-HF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRFR13VB-HF DIODE ZENER 13V 200MW 1005 139610 Comchip Technology NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CZRFR13VB-HF Zener Diodes 0.2W VR=13V 80,000 Comchip Technology 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRFR13VB-HF Zener Diodes 0.2W VR=13V 80,000 Comchip Technology 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N731A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 250MW DO35