Location : Home > C > CZRB3200-G
CZRB3200-G
Share on FacebookShare on Facebook
CZRB3200-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRB3200-G DIODE ZENER 200V 3W DO-214AA 139550 Comchip Technology NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CZRB3200-G Zener Diodes 3W VZ=200V 3.7mA 80,000 Comchip Technology 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRB3200-G Zener Diodes 3W VZ=200V 3.7mA 80,000 Comchip Technology 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd