Location : Home > C > CZRB3140-G
CZRB3140-G
Share on FacebookShare on Facebook
CZRB3140-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRB3140-G DIODE ZENER 140V 3W DO-214AA 139610 Comchip Technology NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CZRB3140-G Zener Diodes 3W VZ=140V 5.3mA 80,000 Comchip Technology 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRB3140-G Zener Diodes 3W VZ=140V 5.3mA 80,000 Comchip Technology 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd