Location : Home > C > CY7C1372SV25-167AXC
CY7C1372SV25-167AXC
Share on FacebookShare on Facebook
CY7C1372SV25-167AXC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CY7C1372SV25-167AXC RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
CY7C1372SV25-167AXC SRAM NVSRAM 167 MHz 2.5V 30,000 Cypress Semiconductor 2102+ New parts and in our stock Lei Li ?Import and Export Corporation
CY7C1372SV25-167AXC 6798954 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
CY7C1372SV25-167AXC 5620 Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 18MBIT 167MHZ 100TQFP E-Chips Solution Co.,LTD