Location : Home > C > CY25100SXIFT
CY25100SXIFT
Share on FacebookShare on Facebook
CY25100SXIFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CY25100SXIFT RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E53-C3N Industrial Controls, Meters Accessories ACCY TEMP CTLR DGTL CURRENT OUT
E53-C3N NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
E5GN-RTD AC/DC24 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5GN-RTD AC/DC24 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2878887 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Communications Module DIN Rail
2878887 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75EC-0037CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 500MHz 6-CLCC
DS1077LZ-40+T&R Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 4.87kHz ~ 40MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
DS1077LZ-40+T&R 786549 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
DS1077LZ-40+T&R ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LFEC6E-5TN144C N/A 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EP2C50F672C6N ALTERA 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP2C50F672C6N ALTERA 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XR18910ILTR-64 Integrated Circuits (ICs) Interface - Sensor and Detector Interfaces SENSOR
XR18910ILTR-64 Exar 5959 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
74FCT162373ATPAG Original 39465 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
74FCT162373ATPAG IDT 1333 11+/0723+/ TSSOP-48/TSSOP48/TSSOP futuro trade ltd.
MAX9389EHJ+ 84000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
929715-03-28-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 56 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929715-03-28-I 3M 147760 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 56POS Unitronix Electronics Limited
929715-03-28-I 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929715-03-28-I 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 56POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
929715-03-28-I 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 56POS TPC Global Service Co.Ltd.
929710-11-14 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929710-11-14 3M 157520 2016+ CONN HEADER 28PS STR DL .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929710-11-14 IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-10-008-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
832-10-008-30-001191 Preci-Dip 147880 2016+ CONN HDR 8POS 2MM SMD Unitronix Electronics Limited
832-10-008-30-001191 Preci-Dip 278470 2016+ CONN HDR 8POS 2MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com