Location : Home > C > CXS35-36-C
CXS35-36-C
Share on FacebookShare on Facebook
CXS35-36-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CXS35-36-C LUG FIXED 6-14AWG 35A COPPER 157690 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F2601XALR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F2601XALR CTS-Frequency Controls 139850 17+/18+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F2601XALR CTS-Frequency Controls 139850 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F2601XALR CTS-Frequency Controls 32075 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F2601XALR CTS-Frequency Controls 57499 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
YK44203030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK44203030J0G Amphenol FCI 157180 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK44203030J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK44203030J0G NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7V-27.000MAAV-T Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7V-27.000MAAV-T TXC CORPORATION 57279 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD Unitronix Electronics Limited
7V-27.000MAAV-T TXC CORPORATION 87930 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
7V-27.000MAAV-T TXC CORPORATION 87930 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7V-27.000MAAV-T TXC CORPORATION 87930 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020131-D151A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
20020131-D151A01LF Amphenol FCI 157020 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020131-D151A01LF Amphenol FCI 287390 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020131-D151A01LF IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP250-E Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal Series 25 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP250-E CTS-Frequency Controls 57339 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP250-E CTS-Frequency Controls 87510 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com