Location : Home > C > CX2520DB12000D0FLJC1
CX2520DB12000D0FLJC1
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1155390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole