Location : Home > C > CX2016DB38400D0FLJCC
CX2016DB38400D0FLJCC
Share on FacebookShare on Facebook
CX2016DB38400D0FLJCC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CX2016DB38400D0FLJCC CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 57209 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CX2016DB38400D0FLJCC CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 88650 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CX2016DB38400D0FLJCC CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 88650 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CX2016DB38400D0FLJCC CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 31785 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASBM21 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Gray 14-22 AWG
ASBM21 Amphenol PCD 288550 2016+ TERM BLOCK 3CONT DIN 5MM WHITE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASBM21 Amphenol PCD 147230 2016+ TERM BLOCK 3CONT DIN 5MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ASBM21 Amphenol PCD 287950 2016+ TERM BLOCK 3CONT DIN 5MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-22-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-22-10 3M 288370 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 22POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-22-10 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929850-01-22-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 22POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
929850-01-22-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 22POS TPC Global Service Co.Ltd.
803-83-018-10-249101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-018-10-249101 Preci-Dip 147530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-018-10-249101 Preci-Dip 287350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-068-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-102277-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
MMS-132-02-L-SH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
929951-00 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Red Open Top 0.100" (2.54mm) Tin
929951-00 38955 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
929951-00 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929951-00 Semiconductor 21163 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
929951-00 STOCK 45440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
DF3-5P-2DSA(01) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
DF3-5P-2DSA(01) 37495 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
DF3-5P-2DSA(01) Hirose Electric Co Ltd 8000 2012+ CONN HEADER 5POS 2MM VERT GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF3-5P-2DSA(01) N/A 78950 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
DF3-5P-2DSA(01) ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1-480425-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.200" (5.08mm)
1-480425-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-480425-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 4 POS MATE-N-LOK EKT Electronics Co., Ltd
1-480425-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 4 POS MATE-N-LOK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-644486-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3-644486-4 Electronics 25181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3-644486-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-969484-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
3-969484-1 Electronics 26540 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-969484-1 Semiconductor 19565 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
3-969484-1 STOCK 43450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3-969484-1 STOCK 43450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1903131-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.098" (2.50mm)