Location : Home > C > CX2016DB35416K0DZFA1
CX2016DB35416K0DZFA1
Share on FacebookShare on Facebook
CX2016DB35416K0DZFA1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CX2016DB35416K0DZFA1 CRYSTAL 35.4160MHZ 8PF SMD 77290 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CX2016DB35416K0DZFA1 CRYSTAL 35.4160MHZ 8PF SMD 139990 AVX Corp/Kyocera Corp 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CX2016DB35416K0DZFA1 CRYSTAL 35.4160MHZ 8PF SMD 42215 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CX2016DB35416K0DZFA1 CRYSTAL 35.4160MHZ 8PF SMD 139990 AVX Corp/Kyocera Corp NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325121-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws