Location : Home > C > CWX825-40.0M
CWX825-40.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX825-40.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX825-40.0M OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD 57259 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N5531CUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 500MW DO213AA
JANTX1N5531CUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
JANTX1N5531CUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ Low Voltage Surface Mount 500 mW Avalanche Diodes WLParts Electronics ltd
0387322502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws