Location : Home > C > CWX823-080.0M
CWX823-080.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX823-080.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX823-080.0M OSC XO 80.000MHZ LVCMOS SMD 57519 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CWX823-080.0M ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-119-02-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
ATX16Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 4-20 AWG
ATX16Y Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATX16Y Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATX16Y Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM YELLOW Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATX16Y Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM YELLOW TPC Global Service Co.Ltd.
801-87-038-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-038-10-173101 IC 56650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-038-10-173101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-038-10-173101 Preci-Dip 287570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776154-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1776154-6 IC 57830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776154-6 TE Connectivity AMP Connectors 157660 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1776154-6 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-021-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-021-30-001101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-021-30-001101 Preci-Dip 297690 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-020-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-020-20-001101 Preci-Dip 157270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
44300-2200 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 22 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
44300-2200 Distributor 181990 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
44300-2200 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
44300-2200 IC 38160 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
44300-2200 STOCK 42920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0701075005 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)
0395316523 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1767782 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1767782 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1767782 Phoenix Contact 287650 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1408-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Dia