Location : Home > C > CWX823-033.0M
CWX823-033.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX823-033.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX823-033.0M OSC XO 33.000MHZ LVCMOS SMD 57749 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1150420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole