Location : Home > C > CWX823-032.768M
CWX823-032.768M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX823-032.768M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX823-032.768M OSC XO 32.768MHZ LVCMOS SMD 57239 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CWX823-032.768M OSC 32.7680MHZ 3.3V +-50PPM SMD 8000 Connor-Winfield (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com