Location : Home > C > CWX823-032.768M
CWX823-032.768M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX823-032.768M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX823-032.768M OSC XO 32.768MHZ LVCMOS SMD 57239 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CWX823-032.768M OSC 32.7680MHZ 3.3V +-50PPM SMD 8000 Connor-Winfield (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431110-01-0 Curtis Industries 147510 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
431110-01-0 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6PCR-03-007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
6PCR-03-007 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1027550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 7 Position Feed Through (3), Isolated Beige 12-26 AWG
1027550000 Weidmuller 147810 2016+ TERMINAL ZMAK 2.5 690V Unitronix Electronics Limited
1027550000 Weidmuller 288250 2016+ TERMINAL ZMAK 2.5 690V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7M27077003 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 22pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
8-327635-1 37974 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8-327635-1 Electronics 25629 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-327635-1 STOCK 45680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0471511042 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal