Location : Home > C > CWX823-032.768M
CWX823-032.768M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX823-032.768M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX823-032.768M OSC XO 32.768MHZ LVCMOS SMD 57239 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CWX823-032.768M OSC 32.7680MHZ 3.3V +-50PPM SMD 8000 Connor-Winfield (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-13-140-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0386906330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate