Location : Home > C > CWX815-80.0M
CWX815-80.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX815-80.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX815-80.0M ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CWX815-80.0M OSC XO 80.000MHZ HCMOS SMD 57249 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4756CP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 1W DO204AL
MBR1090-M3/4W Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 90V 10A TO220AC
MBR1090-M3/4W IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBR1090-M3/4W NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MURS140HE3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 2A DO214AA
STTH806D Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC
STTH806D ST 600 2015+ TO-220 Andy (International) Electronics Ltd
STTH806D STMICROELECTRONICS 10000 2013+ Tandem 600V HYPERFAST BOOST DIODE World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
YK60604330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK60604330J0G Amphenol FCI 157430 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK60604330J0G IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK60604330J0G NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1979280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1979280000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.00MM 3POS BLK EKT Electronics Co., Ltd
1979280000 Weidmuller 157470 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1979280000 Weidmuller 298450 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776167-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776167-7 TE Connectivity AMP Connectors 157760 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776167-7 TE Connectivity AMP Connectors 287370 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
11320 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.150" (3.81mm) Tin