Location : Home > C > CWX815-72.0M
CWX815-72.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX815-72.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX815-72.0M OSC 72.0000MHZ 5.0V +-25PPM SMD 8000 Connor-Winfield (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CWX815-72.0M OSC XO 72.000MHZ HCMOS SMD 57269 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com