Location : Home > C > CWX813-080.0M
CWX813-080.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX813-080.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX813-080.0M ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CWX813-080.0M OSC XO 80.000MHZ LVCMOS SMD 57129 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387524302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-1776296-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1-1776296-0 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-1776296-0 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-1776296-0 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1776296-0 N/A 94 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
9537470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 8-20 AWG
9537470000 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9537470000 Weidmuller 147570 2016+ TERMINAL WDU 6 SL COMBI WEMID Unitronix Electronics Limited
1959600 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole