Location : Home > C > CWX813-040.0M
CWX813-040.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX813-040.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX813-040.0M ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CWX813-040.0M 6798954 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CWX813-040.0M standard package with RoHS 43680 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CWX813-040.0M OSC XO 40.000MHZ LVCMOS SMD 42305 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
68683-640 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-43-151-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
929850-01-13-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-13-RB 3M 157260 2016+ CONN SOCKET 13POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929850-01-13-RB 3M 297370 2016+ CONN SOCKET 13POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-S1-004-30-017101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-S1-004-30-017101 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-004-30-017101 Preci-Dip 147580 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-S1-004-30-017101 Preci-Dip 297790 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-058-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 58 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-058-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-058-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-058-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 58POS DUAL .315 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-058-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 58POS DUAL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-026-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 26 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-026-30-009101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
812-22-026-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-026-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 26POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-026-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 26POS SNGL .430 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
0878322420 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
5103310-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
5103310-7 Electronics 25309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5103310-7 Electronics 25309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5103310-7 STOCK 45580 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
962189-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.236" (6.00mm)
962189-1 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1961290 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) Vertical Through Hole