Location : Home > C > CWX813-032.768M
CWX813-032.768M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX813-032.768M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX813-032.768M OSC XO 32.768MHZ LVCMOS SMD 57539 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CWX813-032.768M ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5937P/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 1.5W DO204AL
CZRQR52C7V5-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 125MW 0402
CZRQR52C7V5-HF Comchip Technology 139770 NEW RoHS DIODE ZENER 7.5V 125MW 0402 FindCores Electronics Inc.
CZRQR52C7V5-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.125W VZ=7.5V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRQR52C7V5-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.125W VZ=7.5V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRQR52C7V5-HF IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AO4476A_103 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 15A 8-SOIC