Location : Home > C > CWX813-032.768M
CWX813-032.768M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX813-032.768M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX813-032.768M OSC XO 32.768MHZ LVCMOS SMD 57539 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CWX813-032.768M ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H405505A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H405505A00J0G Amphenol FCI 147350 2016+ 508 TB SPR PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
H405505A00J0G IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H405505A00J0G NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2301-1-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.093" (2.36mm) Tin-Lead
2301-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2301-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 299090 2016+ TERM TURRET SINGLE L=2.36MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2108877-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
0670688000 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
0670688000 Original 38546 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
0670688000 Semiconductor 31645 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
0670688000 STOCK 45520 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
0395433115 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-2834015-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
1-2834015-2 TE Connectivity AMP Connectors 147070 2016+ 2POS 2.54MM TES CONN Unitronix Electronics Limited
1-2834015-2 TE Connectivity AMP Connectors 288750 2016+ 2POS 2.54MM TES CONN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com