Location : Home > C > CWR-220-20-0021
CWR-220-20-0021
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTSF01SE-10-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
6-1105301-2 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Contacts HVT-C-BU.AU.0,13-0,4 QMM
89883-310 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle