Location : Home > C > CWR-217-14-0021
CWR-217-14-0021
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3108A24-5SX-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 SKT PLUG
66011-006LF Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
DEMAMT9PNMBK52 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
A-HDF26PP-TAXL-B-R Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
2170044-1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors XFP KIT W/CAGE, CLIP, HEAT SINK
97-3108B24-28SW-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 24C 24#16 SKT PLUG
GTC06-28-51S Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
794913-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 POS UMNL PLUG HSG HI-TEMP
5448271 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5448271 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5448271 Phoenix Contact 157650 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5448271 Phoenix Contact 289110 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1727920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1727920000 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1727920000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 24POS SN OR EKT Electronics Co., Ltd
1727920000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 24POS SN OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1727920000 Weidmuller 288790 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1355360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1355360000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1355360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 18POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1355360000 Weidmuller 157440 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
10114831-10113LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Tin
10114831-10113LF Amphenol FCI 157540 2016+ WTB 1.25 WAFER 90 DIP Unitronix Electronics Limited
10114831-10113LF IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395132919 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0387212216 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1525360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1525360000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1525360000 WEIDMULLER 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
1525360000 Weidmuller 277850 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com