Location : Home > C > CWN-512-26-0021
CWN-512-26-0021
Share on FacebookShare on Facebook
CWN-512-26-0021 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FTS-111-03-L-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
FTS-111-03-L-DV Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 22POS DUAL .05 SMD EKT Electronics Co., Ltd
FTS-111-03-L-DV SAMTEC 5885 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
FTS-111-03-L-DV NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
852-10-026-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
852-10-026-20-002101 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-10-026-20-002101 Preci-Dip 157070 2016+ CONN HDR 26POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
852-10-026-20-002101 Preci-Dip 298150 2016+ CONN HDR 26POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com