Location : Home > C > CWN-300-34-0021
CWN-300-34-0021
Share on FacebookShare on Facebook
CWN-300-34-0021 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
926142-01-15-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
926142-01-15-I 3M 147610 2016+ CONN HEADER 30POS DL .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
926142-01-15-I 3M 299190 2016+ CONN HEADER 30POS DL .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
926142-01-15-I IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0444282201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin