Location : Home > C > CWN-300-26-0021
CWN-300-26-0021
Share on FacebookShare on Facebook
CWN-300-26-0021 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GRPB462VWQS-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 92 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
GRPB462VWQS-RC IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GRPB462VWQS-RC NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GRPB462VWQS-RC Sullins Connector Solutions 157820 2016+ CONN HEADER .050 92POS Unitronix Electronics Limited
TSW-130-08-G-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
TSW-130-08-G-S-RA IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-130-08-G-S-RA NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-130-08-G-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
LT8705MPFE#TRPBF IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LT3060IDC-15#TRMPBF Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA 8-DFN (2x2)
LT3060IDC-15#TRMPBF IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R88A-CAWC005S Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules Accessories POWER CABLE 5M
R88A-CAWC005S CREE 1000 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
R88A-CAWC005S OMRON 26777 15+ InMeiLe Technology
854-10734 Networking Solutions Media Converters GIGA-MINIMC MODULE, TX/SSLX-SM13
854-10734 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX8668ETEW+ Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear + Switching Linear And Switching Voltage Regulator IC 4 Output Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) 1.5MHz 16-WFQFN Exposed Pad
MAX8668ETEW+ MAXIM 38721 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MAX8668ETEW+ MAXIM 26350 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ADUM1286BRZ-RL7 Isolators Digital Isolators General Purpose Digital Isolator 3000Vrms 2 Channel 25Mbps 25kV/¦Ìs CMTI 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
ADUM1286BRZ-RL7 ADI 7000 20+PB SOIC-8 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ADUM1286BRZ-RL7 ADI 16666 2022+ SOP8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
5640200310F Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator 3 High Red (x 1), Yellow (x 1), Blank (x 1) Diffused 1.7V Red, 1.8V Yellow 7mA Red, 30mA Yellow Round with Domed Top, 3mm (T-1) Through Hole, Right Angle