Location : Home > C > CWD2410-10
CWD2410-10
Share on FacebookShare on Facebook
CWD2410-10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWD2410-10 ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CWD2410-10 standard package with RoHS 42920 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CWD2410-10 RELAY SSR 280VAC 10A PANEL MOUNT 8330 Crydom Co. 2014+ Pb Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XRB-00 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Configurable Power Supply Chassis 400W 4 Slot AC DC Configurable Power Supply Chassis