Location : Home > C > CW252016-22NG
CW252016-22NG
Share on FacebookShare on Facebook
CW252016-22NG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW252016-22NG IN STOCK 36678 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
CW252016-22NG INDUCTOR 22NH 1008 SMD 57569 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BUK661R6-30C,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 120A D2PAK
BUK661R6-30C,118 IC 39030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK661R6-30C,118 NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-16C-67-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
ATS-02F-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
0372101001 Fans, Thermal Management Thermal - Accessories RETENTION MOD W/TUFLOCKS (4)
744282100 Filters Common Mode Chokes 10¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 9 kOhm @ 100kHz 2.25A DCR 50 mOhm