Location : Home > C > CW201212-68NJ
CW201212-68NJ
Share on FacebookShare on Facebook
CW201212-68NJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW201212-68NJ ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CW201212-68NJ SMD 12000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
CW201212-68NJ INDUCTOR HIGH Q CHIP 68NH 57699 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW201212-68NJ RoHS Compliant 37524 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-08E-17-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT T412
ATS-11A-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
5519S 210 MM X 155 MM X 1.5 MM Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERM PAD 5519S 210X155MM 1.5MM
5519S 210 MM X 155 MM X 1.5 MM Distributor 162770 17+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
5519S 210 MM X 155 MM X 1.5 MM IC 56030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5519S 210 MM X 155 MM X 1.5 MM S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.