Location : Home > C > CW201212-22NJ
CW201212-22NJ
Share on FacebookShare on Facebook
CW201212-22NJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW201212-22NJ ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CW201212-22NJ SMD 12000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
CW201212-22NJ 6798954 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CW201212-22NJ standard package with RoHS 43170 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CW201212-22NJ INDUCTOR HIGH Q CHIP 22NH 10580 Bourns 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX2N3762 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 40V 1.5A TO-39
JANTX2N3762 originalne 621853 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
JANTX2N3762 MOT 37594 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
JANTX2N3762 48000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VS-VSKV71/14 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE THYRISTOR 75A ADD-A-PAK
VS-VSKV71/14 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKV71/14 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-17C-83-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T412
ATS-15F-105-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT
PLA10AS3630R3D2B Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 4.5 Ohm
PLA10AS3630R3D2B ELECTRONIC 26941 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLA10AS3630R3D2B MURATA 30000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
PLA10AS3630R3D2B STOCK 46810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PLA10AS3630R3D2B Originalne 135200 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-13C-204-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT
ATS-01F-138-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
ATS-17C-153-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412
ATS-09A-163-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X30MM L-TAB
DRA124-151-R Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 967mA 454 mOhm Nonstandard
DRA124-151-R Cooper Bussmann 15000 12+ INDUCTOR HI TEMP 150UH .967A SMD Evergreen Electronics Co.,Ltd
DRA124-151-R Cooper Bussmann 41755 1531+ INDUCTOR HI TEMP 150UH .967A SMD Alphatek Technology Limited
DRA124-151-R Cooper Bussmann 46810 NEW RoHS INDUCTOR HI TEMP 150UH .967A SMD FindCores Electronics Inc.
DRA124-151-R Semiconductor 21843 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
939-875 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.875" (22.23mm) 7/8" Natural
939-875 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
911-540 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.540" (13.72mm) Natural