Location : Home > C > CW02B5R100JE70HS
CW02B5R100JE70HS
Share on FacebookShare on Facebook
CW02B5R100JE70HS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RC0603F163CS Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 16K OHM 1% 1/20W 0201
RC0603F163CS 39966 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
RC0603F163CS Distributor 215510 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
RC0603F163CS IC 36510 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
RC0603F163CS Semiconductor 21993 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
RMCF0201FT80K6 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 80.6K OHM 1% 1/20W 0201
RMCF0201FT80K6 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RMCF0201FT80K6 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RC1206JR-07510RL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-07510RL Yageo 850000 2016 1206-2 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RC1206JR-07510RL Yageo 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RC1206JR-07510RL Yageo 80000 2012+ Thick Film Resistors - SMD 510 OHM 5 PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-6ENF66R5V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 66.5 OHM 1% 1/8W 0805
ERJ-6ENF66R5V 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-6ENF66R5V brenda@hon 68800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ERJ-6ENF66R5V ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3520330KJT Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 330K OHM 5% 1W 2512
3520330KJT TE Connectivity 80000 2012+ Thick Film Resistors - SMD 330KOhms 1W 200V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3520330KJT TE Connectivity 80000 2012+ Thick Film Resistors - SMD 330KOhms 1W 200V PXT Direct Electronics Co.,Ltd
3520330KJT TE Connectivity 80000 2012+ Thick Film Resistors - SMD 330KOhms 1W 200V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RAVF104DJT330R Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804
RAVF104DJT330R Stackpole Electronics Inc 1334800 2015+ RES ARRAY 330 OHM 4 RES 0804 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RAVF104DJT330R Stackpole Electronics Inc 1334800 2015+ RES ARRAY 330 OHM 4 RES 0804 Unitronix Electronics Limited
RAVF104DJT330R Stackpole Electronics Inc 582300 1534+ RES ARRAY 330 OHM 4 RES 0804 Alphatek Technology Limited
RAVF104DJT330R Stackpole Electronics Inc 687500 NEW RoHS RES ARRAY 330 OHM 4 RES 0804 FindCores Electronics Inc.
OF100J Resistors Through Hole Resistors RES 10 OHM 1/2W 5% AXIAL
OF100J Ohmite 800,000 15+ Carbon Film Resistors - Through Hole 1/2W 10 ohms 5 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
OF100J OHMITE 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OF100J IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OF100J NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90J8K0 Resistors Through Hole Resistors RES 8K OHM 11W 5% AXIAL