CW010R7500KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 0.75 OHM 13W 10% AXIAL
CW010R7500KE123 IC 39790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010R7500KE123 NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010R7500KE123 Vishay Dale 1208000 2015+ RES 0.75 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010R7500KE123 Vishay Dale 802400 RES 0.75 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com