CW010R6000KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 0.6 OHM 13W 10% AXIAL
CW010R6000KE123 NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010R6000KE123 Vishay Dale 1209000 2015+ RES 0.6 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010R6000KE123 Vishay Dale 592000 17+/18+ RES 0.6 OHM 10W 10 AXIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
CW010R6000KE123 Vishay Dale 803400 RES 0.6 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com